Günsan Elektrik Desteği ile Düzenlenen Seminerim

İlk gün “Çocukların kodlama öğrenmesi ne gibi faydalar sağlar ve kodlama nasıl öğretilmeli?” konulu bir sunum yaptım. Bu seminere Günsan çalışanları ve çocuklarının öğretmenleri katıldı

İkinci gün öğretmenlerimize yönelik bir çalıştay (workshop) gerçekleşti. Burada ben öğretmenlerimize öncelikle kodlamanın korkulacak bir şey olmadığını aksine son derece eğlenceli bir faaliyet olduğunu, aslında günlük hayatlarında kodlamayı kullandıklarını örneklerle anlatmaya çalıştım:

Muhteşem bir sinerji yakalandı ve çok eğlenceli bir çalıştay gerçekleşti. Günün sonunda herkes çok mutluydu, öğretmenlerimiz kodlamanın gerçekten de korkulacak bir şey olmadığını ve çok eğlendiklerini söylediler. Hepsine çok teşekkür ediyorum, onlar da son derece pozitif ve içten yaklaştılar.

Eğitimin sonunda herkes o kadar mutluydu ki bunun kesinlikle tekrarlanması gerektiğini vurguladılar. Öğretmenlerimiz hemen ertesi gün okullarında deneyimlerini öğrencileriyle paylaştılar:

 

Bu organizasyonda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler….


Yorum yazılmamış.

Cevap yaz

isterseniz şu etiket veya özellikleri kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Navigation